Bordo 145

Ara
Close this search box.

bordo145

Koru Beynam

Koru Beynam, günlük yaşamın koşuşturmacasından ve stresinden uzakta, doğayla ve kuş cıvıltılarıyla iç içe, tertemiz havasıyla insanın ruhunu temizleyen bir lokasyonda bulunuyor. 1600 hektar alana sahip Beynam Ormanı’nın büyülü enerjisi, size adeta yaşam enerjisi sağlıyor. Modern mesire alanı haline getirilen çam ormanında, vaktinizi değerlendirebilmeniz adına kır gazinosu, çocuk oyun alanları, spor ve kamp alanları bulunuyor. 

419 çeşit bitkiyi içinde barındıran, mükemmel bir doğal ortama sahip Koru Beynam Ormanı’nda birçok hayvan dostunuz ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Koru Beynam’ın yürüyüş yollarında, bisiklet parkurunda, koşu ve fitness alanlarında, basketbol, tenis ve futbol sahalarında çeşitli spor aktiviteleri yapabilirsiniz. 

. Ayrıca çocuğunuzun uçurtma çayırında neşe içinde koşuşturmasını izleyebilir, oyun gruplarında doyasıya eğlenmesine şahit olabilirsiniz. Koru Beynam’ın sizlere sunduğu geniş bahçe kullanım alanları ile kendi hobi bahçenizi yaratabilirsiniz. Böylece kendiniz ve sevdikleriniz için organik sebze ve meyveler yetiştirebilir, sağlıklı bir hayatın içinde yer alabilirsiniz. 

Koru Beynam ile güvenlik konusunda da endişe etmenize gerek yok. 84 konuttan oluşan Koru Beynam, siz içiniz rahat bir şekilde yaşayabilin diye 7/24 kameralı çevre güvenlik sistemi ile izleniyor. Ayrıca uzman güvenlik ekibi, kartlı araç ve yaya giriş çıkışı gibi konforlu ve güvenli bir yaşam için gereken tüm olanakları bir arada sunuyor.

ÖRNEK VİLLA