FAALİYET ALANLARIMIZ bordo145

İNŞAAT

İnşaat sektöründe, büyümenin itici gücü konumuna gelebilmek için var gücümüzle uğraşıyoruz. İnşaat sektöründeki ivmelenmeleri ve gelişmeleri takip ederek, planlarımız için yol haritası oluşturuyoruz. Sektördeki yüksek büyüme temposuna paralel bir çizgide ilerlemeye çalışıyoruz. İlerlerken ise yenilikçi projelerimizi sizlerle buluşturuyoruz. 

Projelerimizden Bordo Modern biri 11, diğeri 19 katlı iki konut bloğundan ve toplamda 130 daireden oluşmaktadır. Villa Rosso, 2+1, 3+1 ve 4+1 özellikte 3 tip, Koru Beynam ise 84 adet müstakil villadan meydana gelmektedir. Bordo Loca, 3 adet blok ve 6 adet villadan oluşmaktadır. Bordo Platinum Residence 3 adet blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 236 daireden, 15 dükkandan oluşmaktadır. 

Grand Bordo Tower projemiz tek blokta yer alan 1+1 ve 2+1 özellikte toplam 177 adet daireden oluşmaktadır. Bordo Göl Evleri 2 adet bloktan ve 87 adet 4+1 daireden meydana gelmektedir. Bordo Life Residence projemiz ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 148 adet daireden ve 1 dükkândan oluşmaktadır.

RESTAURANT

Bordo 145 iştiraklarından biri olan Etçi Umut olarak geleneksel yemek kültürüne farklı bir boyut kazandırıyoruz. Restoranlarımızda modern çizgileri korumanın yanı sıra geniş menü seçeneklerimizle de 7’den 70’e herkesin tercihi olabilmek için çalışıyoruz. Türk tatlarını dünya mutfağı ile harmanlayarak, misafirlerimizle buluşturuyoruz. Misafirlerimizin gününün her anına değişik lezzetler katıyoruz. Ankara başta olmak üzere, dünya genelinde yer alan şubelerimizde, öğünlerinizi bir lezzet şölenine dönüştürüyoruz. İştah açan ve taptaze dokunuşlarıyla gününüzün her anını taçlandıran ürünlerimizi, kaliteli ve hijyenik ortamlarda üretiyoruz. 

OTOMOTİV

En karmaşık teknolojileri gerektiren otomotiv sektöründe de olabildiğince aktif olmak için çaba sarf ediyoruz. Özellikle çevre ile ilgili olan yeni mevzuat hazırlıklarını takip ediyoruz. Yoğun bir Ar-Ge çalışması yaparak, sektörde sürekli gelişme göstermeye çalışıyoruz.