Bordo 145

Ara
Close this search box.

bordo145

Bordo Mahall

Bordo Mahall: Modern ve Huzurlu Bir Yaşamın Merkezi

Sincan’ın kalbi Saraycık’ta yükselen Bordo Mahall konut projemizde, hayatınıza yenilik ve konfor getirecek tüm detayları sizin için düşündük. Modern mimarisi, eşsiz konumu ve sunduğu olanaklarla bu eşsiz konut projesi, farklı yaşam tarzına sahip kişilerin beklentilerine yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. En son konfor ve güvenlik donatılarına sahip, 600 adet modern konutun yer aldığı projemizde; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile hem bekarlar hem de geniş aileler için mükemmel bir yaşam deneyimi vadediyoruz.

Doğayla iç içe, şehre yakın ve her türlü konfora sahip bu benzersiz konut projesi, hayatınıza yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Bordo Mahall, doğayla iç içe bir yaşamın keyfini çıkarmanızı sağlayacak yeşil alanlar, yürüyüş parkurları ve spor sahaları ile çevrili. Ayrıca şehir merkezine kolay erişim sunan lokasyonuyla da, iş ve sosyal yaşama hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmanıza sağlayıp hayatınızı kolaylaştıracak.

Güvenliğiniz için de tüm detayları düşündüğümüz Bordo Mahall’in 7/24 güvenlik sistemi ile de hem sizin hem de sevdiklerinizin huzuru garanti altında olacak.

Sosyal olanakları ile aktif ve eğlenceli bir yaşam sürerken; “Nerede o eski komşuluk ilişkileri?” diyenlerdenseniz, Bordo Mahall tam size göre!  Aile dostu bir çevre ve komşuluk ilişkilerini güçlendiren etkinliklerle dolu bir yaşam Bordo Mahall’de sizleri bekliyor.

Bordo Mahall’de, yalnızca birkaç adım ötede, keyifli bir alışveriş deneyimi sizi bekliyor!

40 adet cadde mağazanın yer aldığı bu eşsiz projede alışverişin ve lezzetin tadını doyasıya çıkabilirsiniz. Marketler, kafe ve restoranlar, giyim ve kuaför salonları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hayatınızda olacak.

Daire Görselleri