Bordo 145

Ara
Close this search box.

bordo145

Bordo Yaşam

Bordo Yaşam, aradığınız huzuru şehrin içerisinde sizlere sunuyor. Ankara’nın değer kazanan konumu Yaşamkent’te yükselen projemiz sizlere ayrıcalıklı bir hayatın kapısını aralıyor. Değişmekte olan dünyaya en yenilikçi mimariyle uyum sağlıyoruz. Konfor, lüks ve pratik bir yaşam için gerekli her detayın incelikle düşünüldüğü projemizde prestijli bir hayatı sizlere sunuyoruz.

1+1 ve 2+1 tipte olmak üzere toplamda 300 daireden oluşan Bordo Yaşam’da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 45 adet cadde mağaza da bulunmaktadır. İhtiyacınız olan her şeyi evinizden uzaklaşmadan karşılayabileceğiniz cadde mağazalarımız ile pratik bir yaşama hazır olun!

Projemizde hayatınızı daha güzel kılacak birçok ayrıcalık mevcut. 7/24 güvenlik ile güven dolu bir yaşam, park sorunu yaşamamanız için açık ve kapalı otopark, sağlıklı ve fit olabilmeniz için kapalı havuz ve spor salonu, stresten uzak olmanız için sauna ve çocuklarınızın sosyalleşebilmesi için çocuk oyun alanları ile huzur ve mutluluk bir dolu hayatın kapıları Bordo Yaşam’da aralanacak.

Daire Görselleri