Bordo 145

Ara
Close this search box.

bordo145

Bordo Loca

Bordo Loca, şehrin gözde ve nezih yerleşim yerlerinden biri olan Eryaman’da konumlanıyor. Projemiz toplamda 3 adet blok ve 6 adet villadan oluşuyor. 13 katlı A blokta 48 daire, 14 katlı B blokta 48 daire ve 13 katlı C blokta 48 daire bulunuyor.

Bordo Loca, sahip olduğu tüm niteliklerinden önce, özellikle manzarasıyla fark yaratıyor. Giriş katından başlayarak, tüm katlardan şahit olunan manzara ayrım yapmadan her daireyi kuşatıyor. Blokların arasında yer alan geniş ve yemyeşil bahçeleri ile doğayla kucak kucağa bir yaşam sunan Bordo Loca, size adeta yaşam enerjisi katıyor.

Spordan vazgeçemeyenler ve sağlıklı yaşamını sürdürmek isteyenler içinse Bordo Loca’da müthiş olanaklar var! Projede yer alan 2 ayrı fitness salonunda, kadın ve erkeklere özel spor ve sosyal alanlar mevcut. Ayrıca açık yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahaları, fitness salonlarına ait sauna, duş, soyunma odaları ve fin hamamlarıyla Bordo Loca’da hayatın her anı dolu dolu yaşanıyor.

Bordo Loca’da, en iyisini hak eden çocuklarınız da çok iyi vakit geçirecek. Çocuklarınızın doyasıya oynayabilmesi için bahçelerde geniş özgürlük ve doğa alanları mevcut. Siz bir köşede günün yorgunluğunu atarken, çocuğunuzun neşe içerisinde bahçede oyunlar oynamasını izlemek size huzur verecek.

a-blokkat-plan.580px